چینیها با خرید بیمه عمر از آغاز سال جدید معاف از مالیات خواهند شد
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
329 بازدید

ساکنان ۳۱ شهر در چین با خرید بیمه عمر از آغاز سال جدید معاف از مالیات خواهند شد.

در پی تصمیمات مسئولان برای ارتقای صنعت بیمه چین شهروندان چینی با خرید بیمه عمر از اول ژانویه سال آتی معاف از مالیات خواهند شد.

طبق بیانیه کمسیون بیمه چین شهروندان شهرهای بزرگی چون شانگهای، پکن وبا پرداخت حداکثر ۲۰۰ یوان (۳۱ دلار) در ماه برای خدمات بیمه عمر از طرح آزمایشی معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.

گفته می شود در این طرح افرادی با درآمد ماهانه ۵۲۰۰ یوان تا هشت هزار یوان قادر خواهند بود تا ۲۰ درصد از مالیات بر درآمد خود را با خرید بیمه عمر پس انداز کنند.

این طرح پیشنهادی کمیسیون بیمه چین برای رشد صنعت بیمه شامل تمامی شاغلین است و پوشش اضافی خدمات چون پوشش بیماری های سخت و جراحت های حاصل از حادثه را نیز در بر می گیرد.

پیش بینی می شود بر اساس این طرح درآمد کل حاصل از فروش بیمه عمر با خرید تنها ۱۰ درصد از کارکنان چینی به ۱۴ میلیارد یوان برسد.

این در حالی است که چندی پیش انجمن بیمه چین شاخص توسعه چین را ۱۰۹.۱ درصد در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که نشان دهنده رشد پایدار صنعت بیمه در جمهوری چین است. از این رو به نظر می رسد طبق گزارشات انجمن بیمه چین که میزان درآمد بازار بیمه چین را از بیمه اتومبیل ۷۰ درصد در سال گذشته اعلام کرده بود، در مقایسه با میزان عایدی بازارهای پیشرفته بیمه آمریکا و آلمان که سهم بیمه نامه های خودروشان ۲۵ درصد است، ضرورت تنوع سازی در خدمات بیمه در چین با طرح خرید بیمه عمر عملی شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر